Béžová sametová postel s úložným prostorem od MICADONI – Mamaia 160 x 200 cm

Pusťte do své ložnice kouzlo francouzské elegance! Dvoulůžková postel Mamaia od značky MICADONI vás zaujme svým vkusným vzhledem.

Sametová tkanina s jemným leskem

Čelo s knoflíkovým prošíváním je čalouněno tkaninou imitující samet s jemným leskem. Látka je nejen příjemná na dotek, ale značí se vysokou odolností proti vznícení. Díky tomu je vhodná do hotelových pokojů.

Postel Mamaia

Maximální pohodlí při sledování televize

Postel vám díky vysokému čelu nabídne maximální pohodlí při sledování televize nebo čtení oblíbené knížky. Součástí postele je úložný prostor, do kterého můžete uložit vaše lůžkoviny.

Postel Mamaia s úložným prostorem

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vyberte si barvu, která vám vyhovuje

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Různé barvy postele Mamaia

Rozměry a dodání

Postel Mamaia má rozměry 160 x 200 cm. Tyto postele jsou dodávány s roštem. Matraci můžete objednat dle vlastního výběru.

Překrásná postel Mamaia od značky MICADONI vám přinese pocit luxusu a comfortu. Navíc vám poskytne maximální místo pro uložení vašich věcí, díky úložnému prostoru. Pokud chcete to nejlepší pro sebe i své blízké, neváhejte a zakupte si tuto elegantní postel se sametovou tkaninou od MICADONI!

Více informací o produktu najdete na této odkaz.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.