Bidetová baterie ROCA L20 – dokonalá pro hygienické potřeby!

Pokud máte rádi jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody pak je pro vás bidetová baterie Rooca L20 jako stvořená. Přátelské tvary, vysoký komfort při používání a ekologické technologie činí řadu baterií L20 ideální pro každou koupelnu. Sestava je jednodílná. Má dlouhou rukojeť, automatickou čepičku, provzdušňovač a flexibilní hadice.

Parametry

  • Průtok (l / min – 3 bar): 7
  • Účel: bidet
  • Typ hlavy: keramika
  • Výška těla: 120 mm
  • Rozsah výtoku: 104 mm

Tato bidetová baterie je skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje kvalitní a spolehlivou baterii pro svůj bidet. Navíc s těmito parametry si můžete být jisti, že vám bude baterie sloužit po dlouhá léta. Průtok 7 litrů za minutu je velmi solidní hodnotou a díky tomu budete mít potřebný tlak, který vám usnadní vaše hygienické potřeby na bidetu.

Další výhodou baterie ROCA L20 je její typ hlavy, který je keramický. To znamená, že se vám nebude setrvávat zbytečný vápenatý nános na hlavici, a tím pádem se bude baterie snadněji udržovat v čistotě. Kromě toho má baterie také dlouhou rukojeť, která vám umožní snadno nastavit teplotu vody a množství výtoku.

Jednou z výjimečných vlastností této baterie je také její provzdušňovač. Díky tomu bude vaše hygienická potřeba vždy příjemná bez pocitu studeného proudu vzduchu. To je pro mnoho lidí velká výhoda, stejně jako automatická čepička, která bude chránit hlavu baterie před prachem a nečistotami.

Nakonec je třeba zmínit, že tato baterie je ekologická a splňuje standardy pro šetrné využívání vody. To znamená, že méně peněz budete utrácet za pitnou vodu, pokud ji budete používat pro bytí na bidetu, což má pozitivní vliv na životní prostředí i na vaší peněženku!

Pokud vás tato bidetová baterie zaujala, můžete ji zakoupit na codina.cz za velmi výhodnou cenu.

Bidetová baterie ROCA L20

Zdroj obrázku: codina.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.