Bílé závěsné svítidlo Fiorano 7 od Nice Lamps – záření s elegancí


Kvalitní světlo s moderním designem

Nice Lamps je značkou, která se specializuje na moderní designová světla vysoce kvalitního provedení. Jejich světla jsou nejen krásná na pohled, ale také plní svoji funkci a září s potřebnou intensitou. Jedním z produktů, na který můžete narazit v jejich nabídce, je bílé závěsné svítidlo Fiorano 7.

Elegance pro váš interiér

Fiorano 7 je závěsné svítidlo, které přináší do vašeho interiéru eleganci a moderní design. Jeho bílá barva a průhledné sklo vytváří krásný kontrast, který dodá vašemu prostoru na svěžesti. Světlo z Fiorano 7 bude skvěle vypadat například v moderním bytě nebo kanceláři.

Technické parametry svítidla

Pokud si chcete pořídit toto světlo, zajímají vás určitě i jeho technické parametry. Svítidlo má výkon 40 W a je k dispozici s teplou nebo studenou bílou barvou světla. Velikost svítidla je 37 x 33 cm. Materiály, ze kterých je vyrobeno, jsou kov a sklo.

Kvalita jako základ celé značky

Jak jsme již zmínili, firma Nice Lamps kladla při výrobě Fiorano 7 důraz na kvalitu materiálů i zpracování. To platí však nejenom pro tento konkrétní produkt, ale pro celou značku jako takovou. Jak uvádí sami výrobci, kvalita je pro ně hlavní a klíčový prvek, který se prolíná všemi produkty.

„Kvalita pro nás není rychlým prázdným pojmem, ale hlavním prvkem, na kterém stojíme už při návrhu designu, při vlastní výrobě i při používání našich světel v interiéru,“ říkají zástupci firmy Nice Lamps.

Jak Fiorano 7 použít v interiéru

Bílé závěsné svítidlo Fiorano 7 můžete využít například ve vaší obývací místnosti jako hlavní zdroj světla. Skvěle vypadá také v jednolitém interiéru, kde se díky svému modernímu designu stane zajímavým prvkem a zároveň dokáže vytvořit pohodovou atmosféru. Podívejte se na produktovou stránku na nabytekted.cz, kde najdete inspiraci, jak Fiorano 7 použít v různých typech interiérů.

Závěr

Bílé závěsné svítidlo Fiorano 7 od Nice Lamps je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a designové světlo s vysokou kvalitou. Jeho bílá barva a kombinace s průhledným sklem dokáží dokonale doplnit váš interiér a vytvořit dokonalou atmosféru. Pokud chcete vyzkoušet tento produkt, můžete si ho objednat na nabytekted.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.