BIZZOTTO set konzolových stolků ELENOR 0746206 – dokonalý doplněk pro váš interiér

Pro milovníky moderního designu máme skvělou novinku – designové konzolové stolky ELENOR od italské firmy BIZZOTTO. Tyto stolky jsou dokonalým doplňkem pro váš interiér, ať už máte světlý či tmavý styl. Přidají vášni a eleganci do vašeho obývacího pokoje a budou určitě okouzlujícím prvkem domácího dekoru. Stolky ELENOR jsou vyrobeny z pozlacené ocelové konstrukce se skleněnou obdélníkovou deskou.

BIZZOTTO set konzolových stolků ELENOR 0746206

Design stolků ELENOR

Stolky mají velmi zajímavý vlnitý design konstrukce, což je nezaměnitelný prvek v celé jejich kráse. Jeho zvlněný tvar a pozlacené provedení jsou dokonalými detaily, které stolky dělají tak výjimečnými. Stoly vám nabídnou širokou škálu možností pro jejich využití ve vašem domě. Pokud si stolky ELENOR pořídíte, určitě oceníte jejich dokonalý design.

Kde využít stolky ELENOR

Stolky nejsou vhodné jen pro obývací pokoj. Mohou být také výborným řešením například v ložnici jako odložné místo pro vaše knihy, mikinu nebo látkovou kabelku. Využití konzolových stolků závisí pouze na vaší fantazii. Díky jejich luxusnímu vzhledu a výraznému designu budou tvořit efektní a moderní doplněk vašeho interiéru.

Technické specifikace stolků ELENOR

  • Materiál konstrukce: ocel
  • Materiál desky: sklo
  • Barva stolků: pozlacený rám a zrcadlo
  • Rozměry stolku 1: 79x104x33 cm
  • Rozměry stolku 2: 71×96,5×28 cm

Stolky jsou součástí setu po 2 kusech. Jejich rozměry jsou velmi praktické a umožní vám více možností pro jejich využití. Stolky ELENOR se hodí do interiérů, které oplývají určitou vášní a citem pro detail.

Montáž a péče o stolky ELENOR

Montáž těchto stolků není nutná, stoly vám přijdou složené. Péče o stolky je velice jednoduchá. Stačí pouze zamést prach mokrým hadříkem a užít si krásný vzhled vašich nových stolků.

Přejděte na stránku produktu stolků ELENOR na KupSinaBytek.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.