BRW Komoda LARA KOM2D3S – kvalitní jasanový nábytek z Běloruska


Malá, ale praktická

Komoda z nábytkového systému LARA je malý, ale praktický kus nábytku. Díky svému praktickému rozvržení úložného prostoru vám dopomůže s uložením všech nezbytností, které se v pokoji nacházejí, ať už se jedná o školní potřeby nebo oděv.

Zásuvky a uzavíratelná skříňka

Úložný prostor je v podobě zásuvek a uzavíratelné skříňky. Pokud se vám hromadí drobnosti, které nevíte kam dát, tak s touto komodou budou všechny věci na svém místě.

Barevné provedení

Barevné provedení je v kombinaci jasan běloruský a černých komponentů. Tento kontrast vypadá velmi moderně a elegantně, ale zároveň i trochu konzervativně. Je to však varianta, která zapadne do každého interiéru.

Lamina

Vyrobeno z lamina, což je v dnešní době hojně využívaný materiál při výrobě nábytku. Snadno se udržuje a nemusíte se bát, že by například poškrábání či náraz komodu nechal bez povšimnutí.

Systém tichého dovírání

V ceně je systém tichého dovírání dvířek a dojezdy. V dnešní době se již nejedná okouzlující změnu. Naopak, tato funkce bývá spíše standardem, ale stejně stojí za to zdůraznit, že tato komoda ji má.

Demontovatelná

Dodáváno v demontu. Návod je v balení. Pokud si nevěříte a máte strach, že byste s montáží nezvládli, můžete se obrátit na profesionály z firmy BRW, kteří vám vše nainstalují za velmi přijatelné ceny.

V případě, že byste si přáli tuto komodu zakoupit, tak můžete kliknout na následující odkaz https://www.velkynabytek.cz/produkt/brw-komoda-lara-kom2d3s-jasan-belorusky a tuto krásnou a praktickou komodu si můžete objednat ihned a přímo z pohodlí vašeho domova.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.