Designová skříň MEBLINE 120 BONO s dubovým zrcadlem vzhledem ke svému vzhledu a kvalitě !


Rozměry:

Šířka 120cm
Výška 215cm
Hloubka 62cm

Specifické informace

Barevné provedení Dub Monastery
Posuvné dveře Ano
Zrcadlo součástí skříně Ano
Materiál Deska z lamina
Dýha ABS hrana

Chcete-li si pořídit něco skutečně jedinečného a speciálního pro vaši ložnici, pak je Designová skříň MEBLINE 120 BONO s dubovým zrcadlem tou správnou volbou pro vás! Tato krásná skříň je dokonalým příkladem, jak může být funkčnost a design propojeny dohromady.

Designová skříň MEBLINE 120 BONO s dubovým zrcadlem

Tato krásná skříň je vyrobena z kvalitních materiálů s hlavním důrazem na design a funkčnost. Skříň MEBLINE 120 BONO s dubovým zrcadlem je vyrobena z desky laminovaného dubu s ABS hranou, která zajišťuje odolnost proti poškození a zabraňuje poškození hran a ohraničení.

Designová skříň MEBLINE 120 BONO s dubovým zrcadlem v interiéru

Skříň má také posuvné dveře, což ji činí velmi praktickou a pomáhá ušetřit místo v místnosti. Kromě toho je tato skříň vybavena zrcadlem, což znamená, že si můžete snadno poskytnout úpravu nebo si jednoduše zkontrolovat svou postavu.

Výsledkem je krásná a funkční skříň, která bude osvěžit váš interiér a dodat mu nový život plný krásy a elegance.

Přestože je tato skříň již samotná naprosto báječná, můžete ji snadno spojit s dalšími kousky nábytku, aby vaše ložnice byla úžasně koordinovaná. Pořízení této úchvatné skříně je také snadné a bezstarostné díky 24měsicové záruce.

Neotálejte a přidejte si tento úžasný kus nábytku do svého domova již dnes. Zkuste Designovou skříň MEBLINE 120 BONO s dubovým zrcadlem a zaručujeme vám, že se do ní zamilujete na první pohled.

Objednejte si svou vlastní MEBLINE 120 BONO skříň s dubovým zrcadlem již dnes!

Detail záběru Designové skříně MEBLINE 120 BONO s dubovým zrcadlem

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.