Eka Čalouněná postel Valentyn – praktický úložný prostor s moderním designem

Začneme představením praktické a moderní postele od společnosti Sidonia – Čalouněná postel Valentyn s úložným prostorem.

Lamelový rošt pro optimální podporu těla během spánku


Tato krásná postel je vybavena lamelovým roštem, který zajišťuje optimální podporu Vašeho těla během spánku. Lamelový rošt se skládá z několika dřevěných prken, které jsou propojeny lamelami. Tyto prvky společně s matrací tvoří pevnou a pohodlnou základnu, která zlepšuje kvalitu Vašeho spánku a pomáhá udržet Vaše tělo správně položené a podporované po celou noc.

Dostatek úložného prostoru pro Vaše věci


Při nákupu postele nabízí společnost Sidonia také praktickou volbu úložného prostoru, který Vám poskytne dostatek místa pro uskladnění Vašich věcí. Pokud jde o úložný prostor, tak tuhle postel rozhodně nelze přehlédnout! Pod matrací se skrývá velký úložný prostor, který umožňuje uložit spoustu věcí, které nechcete nechávat na otevřeném prostranství.

Prodej bez matrace


Čalouněná postel bez matrace umožňuje zvolit takovou matraci, která bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám. To znamená, že si můžete zvolit matraci podle Vaší preference a přizpůsobit tak svůj spánek přesně tak, jak potřebujete. Čalouněná postel Valentyn je vybavena pevnou základnou a úložným prostorem, takže si můžete být jisti, že jakoukoliv matraci si zvolíte, budete spát v pohodlí a v luxusu.

Rozměry postele


Rozměr postele 160 x 200 cm je běžným standardem pro manželské postele, které jsou trochu větší než klasické dvoulůžka. Tento rozměr poskytuje dostatek prostoru pro dvě dospělé osoby, aby se pohodlně vyspali a přitom zůstali pohromadě. Je vhodný pro místnosti střední velikosti a lze ho kombinovat s různými typy matrací (např. 2x matrace 80 x 200 cm nebo velká matrace 160 x 200 cm.) Všechny rozměry jsou uvedeny v centimetrech s tolerancí +/- 5 cm.

Typ postele – čalouněná


Tyto postele se vyznačují pohodlným a měkkým čal

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.