Elegantní barmanská židle Scandi s tmavě šedým sametovým potahem a výškou 75 cm od značky Norman


Elegantní barmanská židle Scandi s tmavě šedým sametovým potahem

Originální design od značky Norman

Stylová barová židle Norman zaujme hned na první pohled svým originálním designem. Vysoké sezení s podnožkou dodá vašemu tělu potřebnou dávku komfortu, jakou si zasloužíte.

Tmavě šedý sametový potah

Sametový potah v tmavě šedé barvě je nejen elegantní a nadčasový, ale také velmi příjemný na dotek. Skvěle se hodí k dalším materiálům a barvám interiéru a dodá mu osobnost.

Černé podnoží pro větší stabilitu

Černé podnoží nejen dodá židli stabilitu, ale také se skvěle hodí k tmavému sametovému potahu. Vytváří tak minimalistickou a moderní kombinaci, která se hodí do jakéhokoli interiéru.

Výška 75 cm pro dokonalou pohodlnost

Výška 75 cm je ideální pro použití v kuchyňské či baru. Sedíte tak v pohodlné poloze a můžete si vychutnat svůj oblíbený drink v dokonalém komfortu.

Stylová barová židle Norman se hodí do klasických i moderních interiérů. Díky unikátnímu designu a nadčasovému sametovému potahu je perfektní volbou pro každou místnost. Tuto elegantní barmanskou židli si můžete zakoupit na Croste.cz za skvělou cenu.

Tipy na čištění

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa. Pokud máte zablácenou část židle, vezměte si vroucí vodu a přidejte kapku mýdla na čištění koberců a nábytku. Navlhčete látku, přiklopte na nečistoty a jemným tlakem ji rychle setřete.

Scandi barmanská židle
Tmavě šedá sametová barová židle Norman

Vyberte si stylovou barovou židli Norman a doplňte tak svůj interiér o unikátní detail. Luxusní sametový potah v kombinaci s černým podnožím vytvoří dokonalou symbiózu. Celá konstrukce dodá vašemu interiéru osobitost a eleganci.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.