LINEA šedá hnědá: Má nová knihovna v našem interiéru

Vyplatilo se! Naší domácnost se naskytla jedinečná příležitost doplnit interiér kusy nábytku z kolekce LINEA. Po delším výběrovém řízení a poradách jsme se rozhodli investovat do vysoké knihovny, která se má stát středobodem našeho obývacího pokoje.

LINEA vysoká knihovna.

Vysoká knihovna LINEA

Vysoká knihovna LINEA je sestavena z množství regálů, z nichž spodní dva jsou ukryty za dvířky. To nám umožnilo využít prostor zároveň jako úložiště pro věci, které rádi neukazujeme, jako jsou například archivované dokumenty a podobně.

Kvalita provedení nás překvapila a potěšila hned po rozbalení krabice. Všechny díly byly precizně upraveny a sestavení nám zabralo podstatně méně času, než jsme očekávali. Tento fakt byl pro nás velmi důležitý, protože nejsme zrovna vynikající kutilové.

LINEA šedá hnědá

LINEA šedá hnědá se ukázala jako velmi elegantní provedení a sestavená knihovna posléze krásně zapadla do našeho interiéru. Byli jsme mile překvapeni a rádi jsme se rozhodli pro tuto kombinaci barev. Určitě bychom ji doporučili všem, kteří hledají něco stylového a praktického do svého obývacího pokoje.

Spokojeni s nákupem jsme byli i s celkovým průběhem objednávky na portálu www.nabyteklevneji.cz. Cenová nabídka byla velmi zajímavá a doručení rychlé a bezproblémové. Můžeme jen doporučit.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.