Minimalistické černé kovové světlo Mayen: Příklad Severo-evropského designu

Nástěnné světlo Mayen od značky Nordic Design zaujme již na první pohled svým minimalistickým designem. Zajímavým detailem je plát kovového stínidla, díky kterému se světlo jemně rozprostře po celé místnosti. Univerzální světlo Mayen se skvěle přizpůsobí jakékoliv místnosti – ať už samostatně či jako kombinace několika světel z řady Mayen. Jako stylové světlo také poslouží v komerčních prostorech jako jsou restaurace, bary apod.

Jednoduchý a elegantní vzhled

Světlo Mayen se vyznačuje především jednoduchým a elegantním vzhledem. Vysoká kvalita použitých materiálů a precizní zpracování zajišťují trvanlivost a spolehlivost světla. Kovové stínidlo v kombinaci s černou barvou dodávají světlu moderní a luxusní vzhled. Ačkoliv je světlo Mayen minimalistické, je zároveň velmi výrazné a přitahuje pozornost.

Univerzální použití

Světlo Mayen je vhodné pro různé místnosti a nejenom ty moderní. Díky svojí jednoduchosti a elegantnosti se snadno přizpůsobí jakémukoliv interiéru. V obývacím pokoji ho můžete použít jako hlavní nebo doplňkové osvětlení. V ložnici jako noční lampu. A v kanceláři jako pracovní světlo. Pokud kombinujete několik světel z řady Mayen, můžete vytvořit zajímavý a sofistikovaný designový prvek.

Prostorné rozprostření světla

Světlo Mayen je unikátní svou schopností rovnoměrného rozprostření světla po celé místnosti. Díky kovovému stínidlu se světlo rozpráší a nezpůsobuje ostré stíny. To je ideální pro uklidňující a harmonické prostředí. Světlo má také velmi příjemnou intenzitu, takže můžete být jisti, že vaše oči nebudou přetěžovány.

Stylové světlo pro komerční prostory

Světlo Mayen není vhodné jen pro obytné prostory, ale také pro komerční prostory. Díky modernímu vzhledu a elegantnímu designu se skvěle hodí do barev, restaurací, hotelů a dalších podobných míst. Světlo vytváří útulnou atmosféru, která přiláká zákazníky a hosty a vykouzlí úsměv na tváři. Všimněte si, jak je světlo Mayen elegantní a minimalizuje vizuální rušení.

Několik slov na závěr – Žárovka není součástí balení. Proto si musíte zakoupit žárovku dle svého výběru samostatně. Díky tomu můžete zvolit světlo dle svých představ a/vybrat si efekt čistého nebo teplého bílého světla.

Světlo Mayen | Nordic Design

Tak neváhejte a pořiďte si toto minimalistické černé kovové světlo pro vaši místnost a užijte si harmonii a útulnou atmosféru.

Objednat si můžete na velkynabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.