Moderní komoda Rollo V v bílo-sonomovém provedení s délkou 160 cm


Moderní komoda Rollo V

Komoda Rollo V je jednoduchý a minimalistický kus nábytku. Skvěle se bude hodit do pokojů s moderním a skandinávským interiérem, kde převládají světlé barvy. Pokud hledáte stylový nábytek, který zároveň poskytuje dostatek úložného prostoru, je komoda Rollo V tou správnou volbou. Můžete si ji zakoupit na webu Codina.cz.

Popis výrobku

Materiál komody tvoří otěruvzdorná laminovaná deska o tloušťce 16 mm a hrany, které jsou pokryty ABS hranami, díky čemuž jsou odolné proti poškození. Komoda je vybavena šesti zásuvkami a každá z nich se pohybuje na kovových kolejnicích – tento mechanismus funguje hladce a bezchybně.

Technické specifikace

  • Šířka: 160 cm
  • Výška: 77 cm
  • Hloubka: 40 cm
  • Hloubka zásuvky: 34 cm
  • Šířka zásuvky: 71 cm

Komoda Rollo V je v bílo-sonomovém provedení, které podtrhuje její moderní vzhled. Kromě této komody najdete v této kolekci také další produkty, které se skvěle hodí do současného interiéru. Dopřejte si kvalitní a stylový nábytek od renomovaných výrobců.

Moderní komoda Rollo V v bílo-sonomovém provedení s délkou 160 cm

Komoda Rollo V je ideální volbou pro ty, kteří hledají minimalistický a moderní nábytek. Světlé barvy dokonale doplní moderní interiéry.

Moderní komoda Rollo V v bílo-sonomovém provedení s délkou 160 cm

Jistě oceníte pohodlné vysunování zásuvek na kovových kolejnicích. S touto komodou budete mít vaše věci stále na dosah.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.