Nový koberec ASIR ve stylu Vintage – 160 x 230 cm a více barev k výběru

Když jsem poprvé viděla nový koberec ASIR ve stylu Vintage, hned mi padlo do oka, že by se skvěle hodil do našeho obývacího pokoje. Je to jeden z nejkrásnějších koberců, jaké jsem kdy viděla.

Koberec je strojově tkaný a je vyroben z materiálu 100% polypropylenu, což umožňuje snadnou údržbu a čištění. Gramáž je vysoká, 1500 g/m2, takže bude i dobře izolovat proti hluku. Výška vlasu je 7 mm, takže koberec je pohodlný na dotek a příjemný na chůzi.

Nový koberec ASIR ve stylu Vintage - 160 x 230 cm a více barev k výběru

Koberec VINTAGE s barevným vzorem

Koberec ASIR má krásný vintagový vzhled, který dodá každému interiéru na atraktivitě. V nabídce je více barev, takže si můžete vybrat ten správný pro váš domov a interiér. Já jsem si vybrala barvu, která mi nejvíce ladí s nábytkem a doplňky v obývacím pokoji. Je to pestrá směska světlejších a tmavších barev.

Koberec má rozměr 160 x 230 cm, takže pokryje celou plochu obývacího pokoje a vytvoří útulnou atmosféru. Navíc má jutovou podložku, která zajistí, že koberec bude stabilní na podlaze a nebude klouzat.

Nový koberec ASIR ve stylu Vintage - 160 x 230 cm a více barev k výběru

Krásný design pro váš domov

Nový koberec ASIR ve stylu Vintage je skvělou volbou nejen pro vaše bydlení, ale také pro kanceláře nebo studovny. Je to vzor, který si může najít své místo v různých typech interiérů, ať již se jedná o moderní, industriální nebo klasické.

Pro mě je tenhle koberec ideální volbou, protože mám ráda kombinaci starého a nového stylu. Krásný barevný vzor skvěle ladí s mými starobylými nábytkovými kousky a přidává do místnosti trochu barvy.

Takže pokud hledáte koberec, který osvěží váš interiér a přidá trochu stylu, navštivte stránku crosta.cz a vyberte si ten správný koberec ASIR pro váš domov.

Nový koberec ASIR ve stylu Vintage - 160 x 230 cm a více barev k výběru

Chtěla bych poděkovat společnosti crosta.cz za nabídku tohoto krásného koberce ASIR. Užívám si ho každý den a vždy mi připomíná, jak jsou krásné věci, které dokážou zjemnit každodenní život.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.