Sada příborových kapes Linen Tales v jemné světle šedé barvě

Sada 2 světle šedých lněných kapes na příbor od Linen Tales, litevského výrobce, je skvělým doplňkem pro váš prostřený stůl. Díky nim budou vaše příbory vždy na svém místě a vy k nim budete mít snadný přístup. Kromě praktické funkce mají také velkou estetickou hodnotu a dokáží dokonale doladit celkový dojem slavnostní večeře.

Péče o přírodní len

Abyste si mohli užít krásu těchto kapes na příbor, je důležité vědět, jak pečovat o přírodní len, který je základem jejich výroby. Přírodní len je sice vysoce odolný materiál, ale přesto je třeba se ho pečlivě starat.

Praní v pračce: Při prvních praních je dobré použít nižší teploty a oddělit od ostatních barev. Poté je ideální prát na teplotu 40 °C, při odolných skvrnách na 60 °C. Ve vyšší teplotě se vlákna rozvolní a nečistoty se snadněji odstraní. Pokud můžete zvolit úroveň vody, preferujte nejvyšší, protože len hodně absorbuje tekutinu. Důležité je nepřeplňovat pračku a zaručit, že další kousky jsou podobného odstínu, gramáže a mají podobné nároky na praní.

Ruční praní: Je vhodné používat jemn

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.