Sedací vak Bridge 120L – černá pohodlnost pro každý pokoj


Moderní sedací vak

Sedací vak Bridge 120L je moderní a stylový doplněk pro váš interiér. Díky svému designu se hodí do každého pokoje a ocení ho jak dospělí, tak i děti.

Středně velký (120 L)

Sedací vak Bridge 120L má střední velikost, což z něj činí ideální volbu pro menší pokoje nebo obývací pokoje s omezeným prostorem. Jeho velikost však neovlivňuje jeho pohodlí. Sedací vak má dostatečný prostor pro sedění nebo ležení.

Max zatížení: 130Kg

Sedací vak Bridge 120L je odolný a vyrobený z kvalitních materiálů, díky čemuž může unést až 130 kg váhy. Můžete si tak na něj sednout nebo se na něj položit s klidem vědomi, že vás bezpečně podpoří.

Výplň granulátu (polystyrenové kuličky) je zcela bezpečná

Výplň sedacího vaku Bridge 120L je vyrobena z granulátu z polystyrenových kuliček. Tento materiál je bezpečný a neobsahuje žádné sloučeniny bromu. Navíc neabsorbuje vlhkost, takže sedací vak zůstane v suchu i při deštivém počasí.

90x70x70cm

Sedací vak Bridge 120L je 90 cm dlouhý, 70 cm široký a 70 cm vysoký. Tyto rozměry z něj činí ideální volbu pro pokoj nebo obývací pokoj, kde máte omezený prostor, ale nechcete se vzdát pohodlí a stylového vybavení.

Sedací vak Bridge 120L

Zkuste si sedací vak Bridge 120L a užijte si pohodlné posezení nebo ležení při sledování televize, čtení knihy nebo relaxaci. Koupíte ho na stránkách atcomplet.cz za velmi příznivou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.