Skleněný ovální pekáč SIMAX s víkem 4,4 l: ideální pro přípravu vašich oblíbených pokrmů!

Skleněná zapékací mísa oválného tvaru je skvělý pomocník pro každého milovníka dobrého jídla. Pokud hledáte kvalitní a odolný pekáč, zkuste SIMAX – pekáč, který je oblíbený mezi mnoha kuchaři.

Vyrábí se z tvrdého borosilikátového skla, které je mechanicky i teplotně velmi odolné (-30 °C až +300 °C). Díky tomu můžete snadno pečovat o svá oblíbená jídla a být si jistí, že sklo odolá i vysokým teplotám. Navíc, sklo je hygienické a snadno se udržuje. Lze jej mýt v myčce na nádobí, takže s jídlem můžete strávit více času, než s úklidem.

Skvělý nástroj pro přípravu různých druhů pokrmů

Jídlo pečené v takovémto pekáči bývá velmi chutné a grilování v něm je ještě lepší. Mísa se výborně hodí na pečení masa, zapékání těstovin, brambor či zeleniny, na zapékání sladkých jídel. Je ideální pro přípravu velkých porcí. A nejen to, SIMAX pekáč s víkem můžete použít v různých druzích trouby včetně mikrovlnných a horkovzdušných.

Můžete použít s víkem anebo oba jeho díly zvlášť. Je to velkou výhodou, protože můžete použít přesně takový způsob, jaký se vám líbí. Navíc pokud připravíte více porcí, tak můžete díly oddělit a uchovat jídlo po delší dobu.

Chraňte svůj pekáč před poškozením

Používání skleněného pekáče přináší mnoho výhod, ale zároveň s sebou nese povinnosti. Při používání dodržujte zásadu pozvolného ohřívání i ochlazování, nepřilévejte studenou, ale vlažnou vodu.

Nepokládejte nádoby na zdroj tepla prázdné, nestavte horké nádoby na studenou nebo vlhkou podložku. Pokud si však dáte trochu pozor, SIMAX pekáč vám bude sloužit mnoho let a ušetříte si náklady na nový pekáč.

Rozměry a další informace

Pekáč SIMAX s víkem má objem 3 l + 1,4 l, vnější rozměry 35,5 x 21,5 cm, výška 9 cm a 4,5 cm, celková výška 13 cm, vnitřní rozměry 30 x 20 cm. Tuto zapékací mísu můžete použít při přípravě nejrůznějších druhů pokrmů.

Pokud hledáte spolehlivou zapékací mísu oválného tvaru s víkem, která bude dlouhodobě sloužit a bude vám pomáhat při vaření a pečení v kuchyni, je SIMAX pekáč tou pravou volbou pro vás. Můžete si ho objednat na stránkách https://www.nabytekhned.cz/produkt/simax-pekac-skleneny-ovalny-s-vikem-4-4-l-3-00-1-40-simax-1871367146 a začít vařit z vlastní kuchyně výborné pokrmy.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.