Sloup na květiny z tvrdého dřeva sheesham s nádhernou barvou této exotické dřeviny


Sloup na květiny z tvrdého dřeva Sheesham

Masivní dřevo Sheesham v příjemné nugátové barvě

Přirozená oáza u Vás doma


Sloup na květiny z tvrdého dřeva Sheesham

Tento sloup na květiny od značky LANDSCAPE je vyroben z tvrdého dřeva Sheesham, které patří mezi exotické dřeviny. Jeho nádherná nugátová barva a rustikální design zajistí, že bude přírodní oázou u Vás doma.

Sloup na květiny má rozměry cca 30 x 75 x 30 cm (Š x V x H), takže ho umístíte právě tam, kde ho potřebujete. Díky jeho masivnosti pevně drží a není třeba se obávat, že by se něco převrátilo.

Praktická zásuvka poskytne úložný prostor pro drobnosti a na sloupu lze umístit jednu větší květinu nebo kombinaci menších. Tak bude mít Vaše oblíbená květina to správné světlo.

Tento sloup na květiny je typu 6510 a vyrábí se z dřeva Sheesham v nugátové barvě. Má jednu zásuvku, ve které lze uložit drobnosti jako například nůžky na květiny.

Detail sloupu na květiny z tvrdého dřeva Sheesham

Nugátová barva dřeva Sheesham dodává sloupu na květiny celkově příjemný vzhled, který se hodí do mnoha interiérů. Dřevo Sheesham je mnohem tvrdší než například borovice a proto je tento sloup na květiny velmi odolný a bude Vám sloužit mnoho let.

Pokud hledáte elegantní a praktické řešení, doporučujeme tento sloup na květiny z tvrdého dřeva Sheesham. Najdete ho na stránkách www.naradi-cz.cz.

Květiny na sloupku z dřeva Sheesham

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.