Sprchový kout Ravak Supernova 90×90 cm – čtvrtkruh s ostře řezaným designem!


Sprchový kout Ravak Supernova 90×90 cm – čtverec s ostře řezaným designem

Máte zájem o kvalitní sprchový kout, který bude vyhovovat jak vašim požadavkům na design, tak funkčnosti? Pokud ano, může být sprchový kout Ravak Supernova tou správnou volbou pro vás!

Sprchový kout Ravak Supernova o rozměru 90×90 cm je čtvrtkruhového tvaru a s ostře řezaným designem. Zaujme všechny, kteří dokážou ocenit kvalitní zpracování a provedení produktu.

Sprchový kout bez vaničky s profilem v matném chromu

Ravak Supernova disponuje profilem v matném chromu a výplní z čirého skla s dekorem transparent. Je bez vaničky, což umožňuje snadnou údržbu a čištění.

Obrázky sprchového koutu Ravak Supernova najdete na odkazu https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/sprchovy-kout-ctvrtkruh-90m90-cm-ravak-supernova-3117ou02z1.

S technologií RAVAK AntiCalc® a hydrofobním účinkem

Sprchový kout Ravak Supernova je vybaven technologií RAVAK AntiCalc®, díky které dodává sklu hydrofobní účinky. To znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým a je snadno čistitelný, aniž by na něm zbyly stopy vodního kamene.

Vodoodpudivost skla je jednou z nejvýznamnějších vlastností sprchového koutu, která usnadňuje jeho údržbu. Jednoduše po použití sprchového koutu vyčistíte sklo a nebudete muset trávit hodiny odstraňováním vodního kamene.

Posuvný systém otevírání a levá i pravá orientace

Ravak Supernova má posuvný systém otevírání, což znamená, že je vhodný pro menší koupelny, kde by běžné dvoukřídlé dveře byly nepraktické. Kromě toho nabízí výhodu volby levé i pravé orientace, což umožňuje snadnou instalaci podle vašich potřeb.

Pokud hledáte kvalitní, designově atraktivní a funkční sprchový kout, sprchový kout Ravak Supernova 90×90 cm je tou správnou volbou pro vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.