Velký hnědý sametový taburet LABEL51 Troy XL, 57 cm výška a komfortní polstrování pro vaše interiéry


Multifunkční designový kousek pro váš interiér

Taburet LABEL51 Troy XL ve velikosti XL je čalouněný hnědou sametovou látkou a stojí na vyšší kovové podnoži. Tento multifunkční designový kousek by ve vašem interiéru neměl chybět! Jeho využití je opravdu bohaté – může být místem k sezení, podnožkou i odkládacím stolkem.

Velký taburet s bohatými možnostmi využití

Troy je k dispozici ve třech velikostech a v široké škále barevných variant. Troy skvěle zapadne do minimalistických i industriálních prostor, kde se stane ozdobou i nepostradatelným pomocníkem.

Barevné řešení pro Váš interiér

Zlatý kovový podstavec poskytuje stabilitu a zároveň dodává taburetu luxusní vzhled. Sametová látková čalounění v kombinaci s kovovým designem vytváří moderní a stylish vyhlad.

Výjimečný kousek pro Váš prostor

Taburet LABEL51 Troy XL je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí do jejich interiéru vnést trochu luxusu a moderního designu. S jeho pohodlným polstrováním a možností využití jako sedák, podnožka nebo odkládací stůl, se stane jedním z vašich nejoblíbenějších kousků nábytku.

Nakupujte na Velký Nábytek

Chcete si pořídit tento vynikající kousek? Navštivte web Velký Nábytek a najděte si taburet LABEL51 Troy XL ve své oblíbené barvě. S jeho jedinečným designem a širokým využitím, se stane jedním z nejužitečnějších a stylových kousků v Vašem domě.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.