Zahrada jako konferenční místnost – představujeme BLOOMINGVILLE Zahradní konferenční stolek SOLE 55x55cm 82051313


O PRODUKTU

Zahradní konferenční stolek SOLE od dánského výrobce nádherného nábytku BLOOMINGVILLE. Stolek SOLE s rozměry 55×55 cm je kompletně vyroben z bambusového dřeva a působí tak velmi exoticky a rustikálně. 4 nohy přecházejí v samotnou desku, vše z tenkých kmenů bambusového dřeva. Můžete použít i uvnitř i venku. Ideální nejen do interiérů v boho stylu nebo inspirováno exotikou. Krásně doplníte podobně laděným nábytkem či pohovkou a křesly ze stejné řady bambusového venkovního nábytku SOLE.

Bloomingville zahradní konferenční stolek SOLE 55x55cm 82051313

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • ✅ Stylový design
  • ✅ Zajímavé spojení
  • ✅ Krásné zpracování
  • ✅ Unikátní výrobek
  • ✅ Venkovní i vnitřní využití

Zápory

  • ❌ Typický zvuk dřeva

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: bambus
Materiál sedáku: bambus
Barva nohou: světlá
Barva sedáku: světlá
Rozměr vxšxh: 42x55x55cm

PÉČE A MONTÁŽ

Péče: případné nečistoty odstranit vlhkým hadříkem

Montáž: nutno smontovat

Pokud hledáte exotický a rustikální konferenční stolek, který můžete použít i venku, je konferenční stolek SOLE od BLOOMINGVILLE tou správnou volbou. S ledovým čajem v ruce budete na zahradě působit jako na některé exotické destinaci, kde se konají firemní meetingy pod širým nebem. Stolek SOLE je unikátním výrobkem, který rozhodně stojí za to. Navíc se velmi snadno udržuje, takže se o něj postaráte během pár minut.

Pokud vás tento produkt zaujal, můžete si ho objednat na této adrese.

Příspěvek byl publikován v rubrice SUD a jeho autorem je SUD. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.